Účasť na kurze

Akčný tím v zložení 1 pedagóg a dvaja žiaci/študenti zo zapojenej školy sa zúčastnia 3-dňového kurzu k téme elektroodpad vo Vzdelávacom centre CEEV Živica v Zaježovej.

Kurzy sa uskutočnia v termínoch 21. – 23.10. 2024 (I. turnus) 5. – 7.11. 2024 (II. turnus).

„Aktivity, ktorými nám organizátorky sprostredkovali informácie boli zaujímavé, plné nových a dôležitých informácií. Rozvíjali zručnosti a vedomosti žiakov aj učiteľov“, učiteľka Eva Stauberová, ZŠ Zvolen

„Veľa podnetných informácií ohľadne témy pre vzdelávanie na škole, veľa aktivít a materiálov k výučbe, zaujímavé prostredie centra, príjemné a profesionálne lektorky, komunikácia aj s ostatnými účastníkmi na výbornej úrovni“, Jana Večerková, ZŠ s MŠ Beňadovo

„Bolo to super, že sme veľa aktivít vykonávali vonku“, učiteľka Katarína Okoličániová, SOŠ obchodu a služieb Dolný Kubín.

„Toto sa mi na kurzoch Živice najviac páči, že aktivity sa konajú aj vonku“, učiteľ Ján Riapoš, Brilliant Stars International School, Bratislava.

Video, ktoré spracovali študenti zo Súkromnej strednej odbornej školy polytechnickej v Nitre – ako sa im páčilo na kurze ElektroodpadDopad5, si môžete pozrieť tu: 

Zdielajte článok:

Facebook

Partner